Akce prodloužena do 30.9.2018


PAŘTE S NÁMI INTELIGENTNĚ

PAŘTE S NÁMI INTELIGENTNĚ

Vážení a milí přátelé,
dne 12. 06. 2013 se v kuchyňském studiu Sykora Průhonice - Čestlice, uskutečnilo pokračování seriálu "Pařte s námi inteligentně" tentokráte cíleně v poněkud menším počtu, aby se bylo možné více věnovat jednotlivým potřebám každého z Vás.
Chcete-li znovu poškádlit Vaše chuťové pohárky, podívejte se na krátké video z večera ZDE.
Věříme, že jste si odnesli spoustu zážitků, všem opět děkujeme za účast a těšíme se na další příležitost se opět potkat.

PAŘTE S NÁMI INTELIGENTNĚ

PAŘTE S NÁMI INTELIGENTNĚ

Vážení přátelé,
dne 31. 10. 2012 proběhla v kuchyňském studiu Sykora Průhonice - Čestlice, OD Shoppark, prezentace propojení systému iNELS a domácích spotřebičů Miele v kuchyních Sykora. Tato společenská událost s názvem Pařte s námi inteligentně je součástí seriálu vaření, které zde v showroomu nepravidelně probíhají. Účastníci večera měli možnost si pod vedením šéfkuchaře Michala Hromase vyzkoušet přípravu 4-chodového menu a dokonale se seznámit s profesionalitou spotřebičů Miele. Na studiu instalovaný a provozuschopný systém řízení domácnosti iNELS Vám zde kromě jiného nabídne dohled nad jednotlivou přípravou jídel z pohodlí Vašeho gauče – jedním dotykem víte, za jak dlouho bude Váš losos připraven k podávání. Benefitem je vypnutí (zapomenutých) spotřebičů prostřednictvím chytrého telefonu či tabletu odkudkoli na světě. Ať už třeba z letadla směřujícího do Turecka na služební cestu.

Všem děkujeme za účast a těšíme se na další příležitost se opět potkat.

Na krátké video z večera se lze podívat zde www.sykora.eu/sykora-praha-cestlice-vareni.html

Rady ptáka Loskutáka

VIDEO - Rady ptáka Loskutáka

Představení novinek Sykora

Oslavte s námi 20 let výročí

VIDEO - Oslavte s námi 20 let výročí vzniku firmy Sykora

A využijte nabídky slevy 15% PRODLOUŽENO DO 30.9.2012!
při odběru kuchyňské sestavy včetně spotřebičů. Vztahuje se pouze na kuchyňský nábytek. Společně s touto nabídkou již nelze využívat dalších slev.

Přehrát video v novém okně spustit

Kontakt, Kuchyně na míru, Fotogalerie kuchyně, Kuchyňské linky | Tvorba WWW Kuchyňské studio Classic Praha | Kuchyně Sykora