KUPTE SPOTŘEBIČ Z ŘADY AEG MASTERY A VYBERTE SI EXKLUZIVNÍ DÁREK

Začni den s lískooříškovým krémem nutella® a vyhraj novou vakuově lakovanou kuchyň Sykora v hodnotě 250 000 Kč nebo jednu z 1 000 pánviček Tefal limitované série!
Kup sklenici nutella® a zaregistruj se! Soutěž probíhá od 12. 9. do 31. 10. 2018 a je společná pro ČR a SR. Nutella, ráno dělá den.

Bližší informace najdete zde

Akce prodloužena do 30.9.2018

Akce prodloužena do 30.9.2017


*/ ?>

pozvanka

Pařte s námi inteligentně

Vás srdečně zvou na prezentaci propojení systému iNELS a elektrospotřebičů Miele v kuchyních Sykora.
Případě zájmu o účast je třeba nejpozději do pondělí 29.10. nahlásit počet účastníků (emailem na info@sykora-kuchyne.cz, nebo telefonicky na +420 777 680 052 nebo +420 777 819 186

-->

Získejte kuchyňské nádobí KOLIMAX v hodnotě 7000kč

K nákupu setu spotřebičů značky ELECTROLUX získejte kuchyňské nádobí. Akce platí do 30.9.2016 nebo do vyprodání zásob.

Bližší informace vám poskytnou na kuchyňském studiu SYKORA.

Získejte ponorný mixér ZDARMA

Využijte výhodné nabídky, do 30.9. 2016 nebo do vyprodání zásob. K nákupu čtyř spotřebičů značky BOSH získejte ponorný mixér ZDARMA.

Bližší informace vám poskytnou na kuchyňském studiu SYKORA.

Získejte stylová sluchátka v hodnotě 5000kč

K nákupu setu čtyř spotřebičů značky SIEMENS získejte sluchátka zdarma. Akce platí do 30.9.2016 nebo do vyprodání zásob.

Bližší informace vám poskytnou na kuchyňském studiu SYKORA.

Získejte kuchyňského robota v hodnotě 9990kč zdarma!

Při nákupu setu spotřebičů značky AEG (trouba + indukční deska + myčka) můžete získat kuchňského robota zdarma. Akce platí do 30.9.2016 nebo do vyprodání zásob.

Bližší informace vám poskytnou na kuchyňském studiu SYKORA.

Soutěž o exkluzivní kuchyňskou zástěru

Soutěžící, kterého fotografie získá na našem facebooku nejvíce "Like", získá od nás exkluzivní zástěru, která bude jeho pomocníkem při vaření.

Soutěž probíhá do 31.7.2016.

Přivítejte jaro s novou kuchyní

Využijte výhodné nabídky, která platí od 7.3. do 30.4. 2016 při odběru kuchyňské sestavy včetně spotřebičů. Vztahuje se pouze na kuchyňský nábytek. Společně s touto nabídkou již nelze využívat dalších slev.

Sleva bude udělena při odběru kuchyňské linky včetně elektrospotřebičů.

Bližší informace vám poskytnou na kuchyňském studiu SYKORA.

KURZ VAŘENÍ ZDARMA

Kupte multifunkční parní troubu Elektrolux a získejte speciální kurz vaření zaměřený na tento typ trouby pro jednu osobu v hodnotě 2500,- Kč.

Akce platí exkluzivně pro zákazníky SYKORA od 1.1.2015 do 31.3.2016.

Bližší informace o kurzech, kompletní pravidla a instrukce, jak se do kurzu přihlásit, zákazník nalezne na www.pecemevpare.cz. Nebo na kuchyňském studiu SYKORA.

Získejte jako dárek kuchyňské nádobí

K nákupu indukční desky v setu značky ELECTROLUX dostanete ZDARMA sadu kuchyňského nádobí. Platí při nákupu setu myčka + trouba + indukční varná deska od ELECTROLUX.

Akce platí exkluzivně pro zákazníky SYKORA do 31.3.2016.

Získejte až 3000kč zpět při nákupu indukční varné desky AEG

Kupte indukční varnou desku AEG a získejte až 3000 kč zpět. Platí na vybrané modely.

Akce platí do 31.3.2016.

ZDARMA kávovar DOLCE GUSTO k nákupu trouby Whirlpool v setu

Získejte exklusivní dárek Nescafe Dolce Gusto Piccolo Antracit v hodnotě 1399 Kč ZDARMA.
K nákupu vestavěných trub Whirlpool v designu Fusion (AKZM 6630 IXL) a Genesis (AKZ 562 IX) v setu s varnou deskou a myčkou nádobí / vestavěnou chladničkou.
Akce trvá do 31.3.2016 nebo do vyprodání zásob.

www.whirlpoool.cz

Akce Somat

Balíček od společnosti Henkel obdržíte ZDARMA ke každé nové kuchyni Sykora včetně spotřebičů, po vyplnění krátkého dotazníku. Pro více informací nás navštivte v našem kuchyňském studiu Sykora.

Balíček obsahuje tyto produkty:
Somat GOLD (tablety do myčky)
Somat Machine Cleaner (čistič myčky)
Somat Deo-Pearls (zamezení zápachu z myčky)
Clin Multi-Shine (pro čistotu a lesk lesklých povrchů)
Pur Duo Power 450 ml (prostředek na mytí nádobí)

DÁRKY OD SIEMENS A BOSCH

Získejte mísu Schott Zwiesel, sadu nádobí nebo sklenice a držák Schott Zwiesel jako dárek k nákupu spotřebičů značky Siemens a Bosch. Akce platí do 30.6.2015.
Společně s touto nabídkou již nelze využívat dalších slev.

Dárky od AEG k vybraným setům

Získejte dárek WOK Fusion v hodnotě 3 995 Kč k nákupu indukční desky v setu AEG. Akce platí do 30.6.2015.Získejte EXKLUZIVNÍ dárek celokovový robot v hodnotě 9 990 Kč k nákupu parní trouby BS931440NM v setu značky AEG (více informací Vám rádi poskytneme v našem kuchyňském studiu). Akce platí do 30.6.2015.ZDARMA pánev Green Pan k nákupu indukčních desek Whirlpool

Jak pánev GreenPan získat?

a. Kupte v období do 30.6.2015 nebo do vyprodání zásob v kuchyňských studiích Sykora na území ČR indukční desku s flexibilní zónou*.

b. Zaregistrujte se na www.whirlpool.cz/kontakt/darky, k registraci je nutné seriové číslo a elektronická kopie dokladu o zaplacení (faktura, účtenka), adresa, e-mail a telefonní číslo pro dodání.

c. Po ověření údajů Vám dodáme pánev Green Pan na vaši adresu.

 

* akce se vztahuje na výrobky ACM 808 BA/S, ACM 847 BA, ACM 912 BF, ACM 828 LX.

Ke třem spotřebičům Bauknecht varná konvice zdarma.

Kupte si set 3. vybraných spotřebičů Bauknecht a získejte rychlovarnou konvici KitchenAid v hodnotě 4 390 Kč zdarma. Akce platí do 31.8.2014.INFI-GRILL k indukční desce Elektrolux

Získejte dárek INFI-GRILL v hodnotě 3 295 Kč k nákupu indukční desky v setu značky Elektrolux. Akce platí do 30.6.2015.SYKORA - novinky 2014

*/ ?>

NANO TECHNOLOGIE

Jako 1. výrobce nábytku v ČR jsme již začátkem roku 2016 lakovali speciálním nano lakem “Evermatt”.

Více informací zde.

VAKUOVÉ LAKOVÁNÍ.

Nastavili jsme nejvyšší laťku v kvalitě lakovaní. Představujeme novou technologii, která proměňuje dvířka v bezchybné umělecké dílo. Díky unikátnímu vakuovému nanášení barvy vám můžeme jako jediní v Česku nabídnout Nejvyšší kvalitu za nejlepší cenu.

Více informací zde.

certifikace-acn

Již se nemusíte bát, že nelze na první pohled rozeznat kvalitní výrobek od nekvalitního.

Pro užívání tohoto certifikátu je zapotřebí projít důkladnou kontrolou, kterou provádí Asociace českých nábytkářů a zaručuje, že naše kuchyně prošly náročným hodnocením a testy kvality! Zkoušky jsou prováděny výlučně akreditovanou zkušebnou. Tím je zaručena skutečnost, že zkoušky odpovídají normám ČSN.

PAŘTE S NÁMI INTELIGENTNĚ

PAŘTE S NÁMI INTELIGENTNĚ

Vážení a milí přátelé,
dne 12. 06. 2013 se v kuchyňském studiu Sykora Průhonice - Čestlice, uskutečnilo pokračování seriálu "Pařte s námi inteligentně" tentokráte cíleně v poněkud menším počtu, aby se bylo možné více věnovat jednotlivým potřebám každého z Vás.
Chcete-li znovu poškádlit Vaše chuťové pohárky, podívejte se na krátké video z večera ZDE.
Věříme, že jste si odnesli spoustu zážitků, všem opět děkujeme za účast a těšíme se na další příležitost se opět potkat.

PAŘTE S NÁMI INTELIGENTNĚ

PAŘTE S NÁMI INTELIGENTNĚ

Vážení přátelé,
dne 31. 10. 2012 proběhla v kuchyňském studiu Sykora Průhonice - Čestlice, OD Shoppark, prezentace propojení systému iNELS a domácích spotřebičů Miele v kuchyních Sykora. Tato společenská událost s názvem Pařte s námi inteligentně je součástí seriálu vaření, které zde v showroomu nepravidelně probíhají. Účastníci večera měli možnost si pod vedením šéfkuchaře Michala Hromase vyzkoušet přípravu 4-chodového menu a dokonale se seznámit s profesionalitou spotřebičů Miele. Na studiu instalovaný a provozuschopný systém řízení domácnosti iNELS Vám zde kromě jiného nabídne dohled nad jednotlivou přípravou jídel z pohodlí Vašeho gauče – jedním dotykem víte, za jak dlouho bude Váš losos připraven k podávání. Benefitem je vypnutí (zapomenutých) spotřebičů prostřednictvím chytrého telefonu či tabletu odkudkoli na světě. Ať už třeba z letadla směřujícího do Turecka na služební cestu.

Všem děkujeme za účast a těšíme se na další příležitost se opět potkat.

Na krátké video z večera se lze podívat zde www.sykora.eu/sykora-praha-cestlice-vareni.html

Rady ptáka Loskutáka

VIDEO - Rady ptáka Loskutáka

Představení novinek Sykora

Oslavte s námi 20 let výročí

VIDEO - Oslavte s námi 20 let výročí vzniku firmy Sykora

A využijte nabídky slevy 15% PRODLOUŽENO DO 30.9.2012!
při odběru kuchyňské sestavy včetně spotřebičů. Vztahuje se pouze na kuchyňský nábytek. Společně s touto nabídkou již nelze využívat dalších slev.

Přehrát video v novém okně spustit

Kontakt, Kuchyně na míru, Fotogalerie kuchyně, Kuchyňské linky | Tvorba WWW Kuchyňské studio Classic Praha | Kuchyně Sykora