Líbí se vám toto řešení? Napište nám a my se Vám ozveme nazpátek.

Vaše jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

Hitem letošního roku je kašmírový lak. Sestava Trend kaschmir, která je na jejím využití založena, našla své místo také v rodinném domě v Kopřivnici. Ačkoliv je barevností i názvem propojena s exotickou Indií, skvěle svým teplým odstínem vystihuje stinnou atmosféru hlubokých beskydských lesů, které se nacházejí v bezprostřední blízkosti domu. Mimořádně efektní a praktická je stěrka za hlavní pracovní plochou. Vytváří dojem rezavého plechu a tento industriální prvek je posílen také střídmými tvary a barevností minimalistické vodovodní baterie. Majitel řídí úspěšnou firmu zabývající se výrobou oken www.wdokna.cz . Je proto přirozené, že se sklo objevuje v mnoha variacích také v jejich kuchyni. Zástěna, kterou prosvítá světlo z vedlejší chodby, byla vyrobena ze skla pískovaného. Z lakovaného skla je pak police, kterou byla osazena osvětlená nika v kuchyňském ostrůvku. Jeho dvířka se otvírají jediným dotekem.

Druhou dominantní barvou v kuchyni je vedle jemné kašmírové kontrastující temně hnědá. V dýze dubu kouřového, byla provedena dvířka kolem spotřebičů i záda police v ostrůvku. Struktura masivního dřeva prostory plné čistých, ale chladných skleněných ploch vítaně protepluje. Výsledný efekt je mimořádně působivý.

Kontakt, Kuchyně na míru, Fotogalerie kuchyně, Kuchyňské linky | Tvorba WWW Kuchyňské studio Classic Praha | Kuchyně Sykora