Líbí se vám toto řešení? Napište nám a my se Vám ozveme nazpátek.

Vaše jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

Krása je jednoduchá. A až krystalicky čistá.

Novinková sestava Crystal nepotřebuje složité linky nebo přebujelé, samoúčelné nápady, aby ve vás vyvolala vlastnickou touhu. Racionalita je tu podpořena estetikou. Světlá lesklá dvířka z akrylátu jsou ukončena 3D dělenou hranou, která vymezuje prostor a přerozděluje ho do vaší správy. Na dolních skříních aktivně odpočívá pracovní deska z javoru Ontario, silná 6 centimetrů a vytvořená s jediným účelem: skvěle pohostit všechny vaše kuchařské vrtochy.

Dalším prvkem do prosté - a o to účinnější skládačky vkusu a rozumu - je zástěna z lakovaného skla; celý prostor díky ní nejen prohlédne, ale také získá na nonšalanci a působivosti. Horní skříňky představují technologickou hvězdu – ovládá je elektronický výklop Aventos a za tmavým sklem Dark Gray v nerezovém rámu se tu svítí na lepší časy. Jakmile vnitřní osvětlovací systém zhasne, sklo skříněk se stává neprůhledným. Kromě vás vám nikdo do kuchyně neuvidí. Pracovní deska je členěna do dvou výšek – prostředníka jim dělá funkční lišta s rafinovaně (a navýsost prakticky) rozmístěnými zásuvkami, vypínači a pro nejen chuťové, ale i zvukové labužníky také s vestavěným rádiem. Pod horními skříňkami narazíte ještě na jedno podobně koncipované zázemí modernosti. Zde umístěná rampa nese zářivky důmysleného osvětlení a rozšiřující sadu elektrických zásuvek. Sestava Crystal je připravena přijmout jakákoli vaše přání a dodat jim šmrnc a šťávu. Na vás je vychutnat si to. Takhle jednoduché to je.

Kontakt, Kuchyně na míru, Fotogalerie kuchyně, Kuchyňské linky | Tvorba WWW Kuchyňské studio Classic Praha | Kuchyně Sykora