Líbí se vám toto řešení? Napište nám a my se Vám ozveme nazpátek.

Vaše jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

Spojte nespojitelné a získáte výjimečnost. Sestava Elite promíchává matná skleněná dvířka s plochami pokrytými 3D dýhou lisovanou z ebenového dřeva. Vypadá to, jako kdyby vaši kuchyni někdo neustále vískal ve vlasech. Unikátní lomené odsavače, 8 milimetrová keramická pracovní deska a futuristické LED osvětlení za horními skříňkami jsou dokonalou projekcí funkční estetiky. Rozsviťte - budoucnost začíná.

Budoucnost nerezaví
Nepředstavitelné se stává skutečností. Dotyk industriálna proměněný na estetický zážitek přímo ve vaší kuchyni. Keramické zástěny v dekoru rezavého plechu dodávají celému místu obrovskou živost a pulzující energii. V perfektním kontrastu k tmavým plochám se budete cítit jako moderní kapitáni průmyslu kombinovaní se sběrateli užitného umění.

Skleněná dvířka odhalující naši posedlost dokonalostí. Nerezová úchytka zasazená do precizně vyfrézovaného skla.

Perfektní práce v každém milimetru. Tato dvířka vynikají hlubokou texturou, kterou jim dodává ebenová dýha se znatelným 3D lisováním.

Kontakt, Kuchyně na míru, Fotogalerie kuchyně, Kuchyňské linky | Tvorba WWW Kuchyňské studio Classic Praha | Kuchyně Sykora