Líbí se vám toto řešení? Napište nám a my se Vám ozveme nazpátek.

Vaše jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

Nenapodobitelnost

Objevte v sobě originalitu, kterou budou chtít ostatní kopírovat. Vytvořili jsme pro vás kombinaci luxusních dvířek v grafitové barvě s dvířky indické jabloně. Spojili jsme svébytnou osobitost s vytříbeným vkusem. Nevšednost s důmyslem. Jak jsme to udělali? Pracujeme s jedinečnými dřevěnými dýhami, které vyprávějí svůj neopakovatelný příběh o unikátním designu.

Pruhy z dýhy zarovnáme, vyhladíme a zalakujeme vysokým leskem. Poté je spoutáme k sobě tak, že na sebe přirozeně navazují na několika vedlejších skříňkách. Nikde na světě nenajdete dva stejné kusy. Neplatí to samé i o vás? Bílá pracovní deska Technistone vyjadřuje smysl pro kontrast. Jako protiváha tmavým, grafitovým skříním dodává místnosti rytmus. Horní skříňky mají svítící dno. Osvětluje pracovní plochu i vnitřní prostor skříňky. Čistá elegance je jméno hry, ve které se celou dobu pohybujeme. Zamilujete si ostré, ale vyvážené linie této sestavy. Představují pokořený svět, jehož hranice si stanovujete sami. Ostatní vás budou chtít následovat.

Kontakt, Kuchyně na míru, Fotogalerie kuchyně, Kuchyňské linky | Tvorba WWW Kuchyňské studio Classic Praha | Kuchyně Sykora