Líbí se vám toto řešení? Napište nám a my se Vám ozveme nazpátek.

Vaše jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

Jsme to my, kdo vytváří náš vlastní obraz. Čiré plochy sestavy Pure jsou prodchnuté elegancí a charismatem. Zrcadlí se v nich touha po jasné, nezpochybnitelné perfekci. Použité sklo pozvedá celý prostor, vyjímá se svou nekomplikovaností a je nenáročné na údržbu. Ani dlouhodobým provozem neztrácí své jedinečné vlastnosti. Plně masivní bar je v pohledové vrstvě dýhovaný, aby došlo ke zcelení textury dřeva. Varné centrum je doplněno bylinkovým záhonem. Hladká, lesklá lakovaná dvířka v sobě mají zafrézovány nerezové úchopy, anebo jsou vybaveny systémem Tip On – otevíráním na dotek bez nutnosti úchytek. Ovládejte zítřek pouhými konečky prstů.

Použitá keramická pracovní deska o tloušťce 25 mm v stříbřité barvě představuje vrchol technologie i materiálové revoluce. Odolá sebevětší tlakové, teplotní i hmotnostní zátěži. Vždy připravena poskytnout vám velkorysé podmínky pro vaše kulinářské koncerty. Můžete volit z nejrozličnějších povrchových i barevných škál a nenechat se tak jakkoli omezovat. Budoucnost je vaše volba.

Kontakt, Kuchyně na míru, Fotogalerie kuchyně, Kuchyňské linky | Tvorba WWW Kuchyňské studio Classic Praha | Kuchyně Sykora