Líbí se vám toto řešení? Napište nám a my se Vám ozveme nazpátek.

Vaše jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

Zkušenost

Poučená krása. Aneb poučka o kráse. Třešňový masiv této sestavy obstál v čase a porazil ho na body. Vitrážová skla si vychovala celé generace obdivovatelů. Budoucnost vždycky vychází z minulosti. Vzít to, co se osvědčilo, není zpátečnictví, ale volba srdce a rozumu. Nestárnoucí noblesa je vidět na všem. Mosazné úchytky dýchají fortelem. “Copánkové” vzory dvířek uklidňují svou pokorou a prověřenou elegancí.

Zábradlíčka rohových poliček potěší hřejivou lidskostí. Do robustního těla sestavy je přitom umně včleněna nejmodernější technika. Solitérní ostrůvek v samém středu místnosti je dostupný ze všech stran. Žulová pracovní deska nesoucí mycí i varné centrum je hladká na omak, příjemná na pohled a vstřícná k údržbě. Můžete na ní dělat veškeré kulinářské činnosti, aniž by došlo k jejímu poškození. V této kuchyni se doplnuje klasika s technologií nového tisíciletí. Když se ohlédnete, uvidíte skvělou budoucnost.

Kontakt, Kuchyně na míru, Fotogalerie kuchyně, Kuchyňské linky | Tvorba WWW Kuchyňské studio Classic Praha | Kuchyně Sykora