Líbí se vám toto řešení? Napište nám a my se Vám ozveme nazpátek.

Vaše jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:

Nezdolnost

Pevná pouta jsou pro vás důležitá. Náhodné vztahy vás neuspokojí. Jste příliš zkušení na to, abyste dávali všanc vše, co jste dokázali. Masivní třešňové dřevo, které tvoří základ sestavy, je stejného druhu jako vy. Můžete si být jisti, že zde v plné síle bude pokaždé, ať už se venku děje cokoliv.

Třešeň jsme doplnili žulovou pracovní deskou Cashmere Gold. Společně vytváří dokonalé zázemí. Nabízí vám uklidňující prostor i v té nejhektičtější době. Klasické, vysoce kvalitní materiály jsou v sestavě propojeny řadou inovativních prvků. Lomený odsavač par přesně zapadá do koncepce bezpečného hnízda, kde čas nehraje roli. Špičkové spotřebiče jsou zabudovány v ergonomické výšce. Vzdušný barový pultík se šplhá o krůček výš, než zbytek pracovní desky, aby vám byl krásně nadosah. Varná zóna s indukcí hlídá teplotu v hrnci za vás. Tohle je rodinný krb, který zahřeje a dodá vám pocit jistoty domova.

Kontakt, Kuchyně na míru, Fotogalerie kuchyně, Kuchyňské linky | Tvorba WWW Kuchyňské studio Classic Praha | Kuchyně Sykora